“Je e gjitha plastikë”, fansat thumbojnë Xhesika Ndojën

View Gallery
3 Photos
“Je e gjitha plastikë”, fansat thumbojnë Xhesika Ndojën
xhesika 2

“Je e gjitha plastikë”, fansat thumbojnë Xhesika Ndojën
xhesika 3

“Je e gjitha plastikë”, fansat thumbojnë Xhesika Ndojën
xhesika-1

Xhesika Ndoja këtë herë ka vendosur ti çmendë ndjekësit në rrjete sociale. Ajo ka postuar disa foto në breg të detit gjysmë e zhveshur.

Në këmbën e majtë të këngëtares, vihet re tatuazhi gjigant, një trëndafil i kuq tepër i veçantë. Mendimet e fansave janë nga më të ndryshmet, ku nuk mungojnë komplimentet, por as kritikat. Fansat që e kanë kritikuar këngëtaren i kanë thënë se dukej e gjitha plastikë.

Vetë Xhesika ka zgjedhur t’i injorojë këto komente dhe as ka marrë mundimin që t’i përgjigjet ndonjërit prej tyre. Nga fotot që publikon shpeshherë këngëtarja, duket që tatuazhet i ka fiksim. Një vit më parë ajo pikturoi një thënie të gjatë filozofike në trupin e saj.

“Një libër është një histori për mendjen. Një këngë është një histori për shpirtin”, ishte pikërisht shprehja filozofike që këngëtarja ka dashur që ta ketë në trupin e saj.

Në këto foto, ajo shfaq anën e saj ekstravagante, ndryshe nga tre muaj më parë, ku realizoi një set fotosh sensuale në stilin e sekssimbolit amerikan të viteve ’50, Marilyn Monroe. Fotot e realizuara në Prizren nga Senad Hallaqi u paraprinin projekteve të reja muzikore, të cilat ajo ende nuk i ka publikuar.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤