Jennifer Lopez gjithmonë model për t’u ndjekur

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez në më pak se 24 orë ka shkëlqyer në dy fustane solemn, gjatë premierës së serialit “Shades of Blue”.

 

Jennifer Lopez 1

Picture 1 of 4

Protagonistja e këtij seriali ka rikujtuar sërish se ende është shembulli kryesor prej të cilit inspirohen shumë gjenerata.

Këngëtarja është parë në dy fustane të ndryshme, për të cilat ka marrë mijëra komente dhe reagime pozitive nga fansat, teksa ishte shfaqur së bashku me të dashurin aktual Alex Rodriguez.

Çifti më i përfolur aktualisht po shihet se po kalojnë kohë shumë të mirë se bashku, madje janë përshtatur edhe në dukjet e tyre ku në shumë prej paraqitjeve vendosin të kombinojnë veshjet.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤