Justin Timberlake, mashkulli më i dashur i momentit

View Gallery
2 Photos
Justin Timberlake, mashkulli më i dashur i momentit
justinn1488729184-1

Justin Timberlake, mashkulli më i dashur i momentit
justin1488729122

Justin Timberlake është bërë mashkulli më i dashur i të të gjitha kohërave me dedikimin që i ka bërë bashkëshortes së tij për ditëlindje.

Ai ka publikuar një foto duke e puthur Jessicën në faqe dhe ka shkruajtur: “Ti më bën të qesh. Ti më bën të dashuroj. Ti më bën të jem njeri më i mirë, por s’ka njeri më të mirë se ty. Tani jam i sigurtë që jam me fat. Më pyet se kush është mashkulli më me fat në botë dhe unë do të të them që e ke përballë teje. Gëzuar ditëlindjen zemra ime!, J.”

Me këtë dedikim që bëri ylli i hitit “Cry me a river” i ka bërë të gjitha vajzat ta duan për mënyrën se si shpreh dashurinë ndaj saj. Ata të dy gëzojnë 10 vite martesë, të cilën e kanë kurorëzuar me ardhjen në jetë të vajzës së tyre 1-vjecare, Silas.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤