Kështu e thërret për ditëlindje Arditi Annën!

Vogëlushja e moderatorit dhe kantautorit Ardit Gjebrea, Anna feston gjatë ditës së sotme ditën e saj të lindjes.

3-5

Picture 1 of 2

Një urim mjaft i bukur i ka ardhur Annës ka vëllai i saj Joni, ndërkohë që Arditi vetëm pak minuta më parë ka publikuar në rrjete sociale një foto nga festa. “Ka ditëlindjen beba ime sot,”-shkruan Gjebrea krahas fotos ku shfaqet një kompozim mjaft i bukur lulesh për Annën e tij.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤