Khloe Kardashian shfaqet me barkun e fryrë

Motra e saj e vogël, Kylie Jenner ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë disa ditë më herët me të dashurin e saj, Travis Scott.

1-1

Picture 1 of 3

Khloe Kardashian, është parë duke kaluar kohë me motrat e saj, Kim dhe Kortney Kardashian.

33 vjeçarja është parë duke luajtur softball në Casablanca të Kalifornisë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤