Khloe Kardashian tregon për ditëlindjen e Kendall Jenner

View Gallery
5 Photos
Khloe Kardashian tregon për ditëlindjen e Kendall Jenner
k11478265718

Khloe Kardashian tregon për ditëlindjen e Kendall Jenner
k21478265720

Khloe Kardashian tregon për ditëlindjen e Kendall Jenner
k31478265722

Khloe Kardashian tregon për ditëlindjen e Kendall Jenner
k41478265723

Khloe Kardashian tregon për ditëlindjen e Kendall Jenner
k51478265726

 

Kendall Jenner festoi ditëlindjen e saj të 21-të këtë javë.

Ndërsa e motra e saj Khloe Kardashian në një intervistë me Jimmy Kimmel ka zbuluar një detaj nga dhurata e ditëlindjes.

“Dolëm jashtë dhe e kemi parë një djalosh pranë një makine Rolls Royce. Ky djalosh ia dha çelesat e makinës Kendall-it. Ne nuk e njohim atë, duket që është një princ” ka thënë Khloe.

Kjo dhuratë i erdhi papritur bukuroshes Kendall, ndërsa Khloe ka bërë shaka duke kujtuar që për ditëlindjen e saj ajo kishte marrë dhuratë darkë dhe çantë.

Mirëpo mëngjesin e ditës së nesërme Kendall kishte harruar tërësisht për dhuratën.

Modelja pas një nate të gjatë përplot alkool, nuk e ka kujtuar fare këtë dhuratë.

“Oh kam harruar që kam marrë dhuratë një veturë” e ka cituar Khloe motrën e saj, duke treguar se sa e dehur ishte.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤