Klaudia Pepa surprizon me foto shumë provokuese në Instagram

Klaudia Pepa, balerina me famë në Itali, ka vendosur të surprizojë jo vetëm me baletin.

Herë pas here ajo poston foto shumë provokuese në Instagram.

Klaudia Pepa është një nga personazhet e famshëm më të ndjekur në “Instagram”.

Aty ku poston shpesh imazhe që ngjallin reagimin e ndjekësve dhe nxisin komente të shumta.

Por kësaj here fotoja e paraqet komplet nudo.

Balerina me famë në Itali i është rikthyer pas një muaji postimeve në “Instagram”, duke publikuar foton, që nuk kishte si të mos tërhiqte vëmendjen.

Për ne Klaudia Pepa do të mbetet gjatë në memorie edhe nga lidhja e saj me Albi Nakon, lidhje që mund ta quajmë të pa fat, pasi ata tashmë nuk janë më bashkë.

Klaudia ka postuar mjaft foto të bukura si balerinë e modele, ani pse komentet më të shumta i marrin nudot.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤