Komediani Gad Elmaleh konfirmon ndarjen me Charlotte-n e Monakos

gad-elmaleh_beau

Për herë të parë pas ndarjes së tij me Charlotte Casiraghi-n e Monakos rreth një vit më parë, komediani Gad Elmaleh ka konfirmuar se ai dhe ish-e dashura e tij “nuk janë së bashku.” Ish çifti ka një djalë 2-vjeçar Raphael.

gettyimages-164512503-1433356289

charlotte-casiraghi-gucci-beauty

Çifti thuhet se janë ndarë në qershor të vitit 2015. Mbretëresha 29-vjeçare ka nisur lidhjen me Gadin në dhjetor të vitit 2011. “Unë dhe Charlotte nuk jemi më bashkë, por unë do shkoj ta shoh fëmijën tim”, tha Gad, duke folur në një intervistë me WWD.

gad-elmaleh-768

pierre-casiraghi-435

Aktori shtoi se djali i tij i vogël vjen edhe për ta takuar në Qytetin e New York-ut. Megjithatë, ai tha se para ndarjes së tyre, të tre ishin shumë të afërt dhe ishin “një familje.” Gad tha se Raphael dhe nëna e tij jetonin në Evropë me familjen e Charlotte-ës dhe ai shpesh shkonte atje për ti vizituar.

722675-humoriste-gad-elmaleh-recu-ovation118006684

Casiraghi+competes+in+Monaco+WD08x7edRRPl

Pas ndarjes së tyre, as Gad as Charlotte nuk e kanë konfirmuar lajmin. Ata u vunë re edhe së bashku në disa raste si në dasmën e vëllait të vogël të Charlotte, Pierre, verën e kaluar. Në gusht, ka thënë një burim për revistën People se të dy po “shpenzojnë shumë kohë së bashku.”

Charlotte Casiraghi and Gad Elmaleh at the Longines Athina Onassis Horse Show in Saint Tropez Featuring: Charlotte Casiraghi, Gad Elmaleh Where: Saint Tropez, France When: 05 Jun 2015 Credit: WENN.com **Not available for publication in Italy**

Charlotte Casiraghi attends a ceremony in Monaco Palace during the Monaco's National Day in Monte Carlo November 19, 2012. REUTERS/Valery Hache/Pool (MONACO - Tags: ROYALS ENTERTAINMENT) - RTR3AMDT

gad-elmaleh-la-nouvelle-eve

gad_elmaleh

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤