Kylie Jenner: Do të doja që fëmija mos të ishte i imi

Edhe pak ditë na ndajnë nga lindja e blogeres më të famshme në botë, Kylie Jenner ndërkohë që ajo është penduar për situatën në të cilën gjendet.

3-7

Picture 1 of 2

Miqtë e saj të ngushtë kanë treguar për “Hollywood Life” se 20-vjeçarja do të donte që babai i fëmijës së saj të ishte Tyga dhe jo Travis Scott.

Marrëdhënia e saj me reperin është ende e paqartë dhe ky i fundit nuk ka qenë shumë prezent gjatë shtatzanisë së saj. Kylie duket se po has probleme edhe me gjumin duke menduar se gjërat në jetën e saj mund të kishin pasur një rrjedhë tjetër.

Asaj i kujtohen momentet kur ka qenë e lidhur me Tyga dhe sesa i ëmbël dhe i kujdesshëm ishte ai në krahasim me Travis ndërkohë që këto mendime po e konsumojnë yllin e “Keeping up with the Kardashians”.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤