Leonardo DiCaprio është i gjithi i qeshur pas natës jashtë me Rihannën…

FILE - In this Dec. 15, 2013 file photo, American actor Leonardo DiCaprio poses for a portrait, in New York. The United Nations has named Leonardo DiCaprio a UN Messenger of Peace with a special focus on climate change. UN Secretary-General Ban Ki-moon made the announcement Tuesday, Sept. 16, 2014, calling DiCaprio “a credible voice in the environmental movement.” He also invited the actor to the upcoming UN Climate Summit planned for September 23. (Photo by Victoria Will/Invision/AP, File)

Një ditë pasi kishte kaluar natën jashtë me Rihannën në klubin e natës Up&Down në New York, të martën, Leonardo DiCaprio është parë gjatë çiklizmit të tij rreth qytetit me disa miq. Aktori, i cili sapo është kthyer nga Festivali i Filmit në Kanë të Francës, dukej mjaft i gëzuar kur hipi mbi biçikletën e tij. Kohet e fundit, ai ka qenë i lidhur me disa gra, duke përfshirë edhe modelen polake Ela Kawalec dhe Rihannën, dhe ndërsa Leo ende nuk ka pranuar asnjë nga këto thashetheme, buzëqeshja e tij vihej re me milje larg.

Leonardo-DiCaprio-Riding-Bike-NYC-May-2016-PicturesLeonardo-DiCaprio-Riding-Bike-NYC-May-2016-Pictures (1)

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/BEI/Shutterstock (5490830bi).. Rihanna.. Rihanna's Diamond Ball, Los Angeles, America - 10 Dec 2015.. WEARING DIOR..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤