Leonora Jakupi pozon me fustan të kuq për nder të 28 nëntorit!

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Leonora Jakupi 1

Picture 1 of 2

Porse, paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk mungojnë asnjëherë.

Fustani i kuq që ajo mban veshur e bënë të duket për bukuri.

Kujtojmë se ka kohë që ajo nuk ka deklaruar asgjë për jetën e saj private, përveç që ka takuar mashkullin ideal dhe ndihet e dashuruar.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤