Me bark të fryrë, Adelina pozon komplet e zhveshur…

View Gallery
4 Photos
Me bark të fryrë, Adelina pozon komplet e zhveshur…
Adelina 1

Me bark të fryrë, Adelina pozon komplet e zhveshur…
Adelina 2

Me bark të fryrë, Adelina pozon komplet e zhveshur…
Adelina 3

Me bark të fryrë, Adelina pozon komplet e zhveshur…
Adelina Tahiri 1

Lajmi për shtatzëninë e saj pak ditë pas martesës kishte bërë bujë në shtypin rozë.

Adelina Tahiri kohë pas kohe sjell imazhe të reja, në të cilat nuk ngurron fare ta ekspozojë barkun e fryrë.

Madje, së fundi, ajo ka realizuar një fotosesion me barkun jashtë, imazhe në të cilat vjen tejet sensuale.

Në një foto që ndau me ndjekësit në rrjete sociale Adelina shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, ndërsa gjoksin e mbulon me duar.

Sa i përket jetës profesionale, Adelina ka lënë pas angazhimet në muzikë dhe është përkushtuar rreth familjes.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤