Melania Trump “casual” si kurrë më parë, me kapele për Falënderime

Nuk e kemi parë kurrë Zonjën e Parë të SH.B.A.-së, Melania Trump, pa kostume të kuruara dhe një look menduar në çdo detaj, përveç ditës së djeshme, kur u shfaq me një kapele me strehë për Falënderime.

Melania Trump 1

Picture 1 of 5

Bashkëshortja e presidentit Donald Trump nuk dukej aspak si modelja bukuroshe që jemi mësuar të shohim krah tij, ndërsa u shërbente një vakt Falënderimesh burrave dhe grave amerikanë që ndihmuan në dëmet e shkaktuara nga uragani Harvey. Ajo kishte veshur një këmishë rozë me kuadrate, pantallona të zeza, atlete “All stars” dhe një kapele me strehë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤