Michelle Obama ‘trondit’ rrjetin…

View Gallery
2 Photos
Michelle Obama ‘trondit’ rrjetin…
auto_4eb132d551a0f11dabc1f3c12869202f1491320998

Michelle Obama ‘trondit’ rrjetin…
auto_landscape-1479157071-hbz-michelle-president-index1491321002

Kjo foto e ish-zonjës së parë të Amerikës gjatë pushimeve është bërë hit në internet vetem pak pas publikimit të saj ne rrjetet sociale. Imazhi tregon Michelle, e cila shfaqet për herë të parë me flokët e saj natyrale, kaçurrela, të pakrehura.

Stilisti i saj ka thënë më parë se Michelle i ka mbajtur përherë flokët natyrale dhe se mezi priste të largohej nga posti i zonjës së parë, për t’u rikthyer “në zonën e rehatisë”.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤