Miqësia e krisur me Kejsi Tolën, Olta Boka: Me detyrohej një sqarim

Kejsi Tola dhe Olta Boka ishin thuajse të pandashme, deri në momentin kur Kejsi lëshoi një deklaratë befasuese në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Ajo u shpreh pak kohë më parë se këngëtarja shqiptare që mund të cilësohet si një yll që nuk shndërriti kurrë është pikërisht Olta. Mirëpo, kjo e fundit është shprehur për “Thumb” se minimalisht kërkonte një sqarim për këtë deklaratë.

“Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë:

Ej shiko, se do më kuptoje!”- ka thënë Olta për moderatoret e emisionit, duke vërtetuar kështu se miqësia e tyre prej shumë vitesh nuk është si më parë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤