Modelja australiane që po çmend ndjekësit në rrjetet sociale

Ajo vjen nga Australia dhe është pa diskutim një nga modelet më të bukura në botë.

 

Belle Lucia 1

Picture 1 of 5

Bëhet fjalë për Belle Lucia, një vajzë bukuroshe me një trup tejet seksi. Pikërisht ajo ka bërë shumë njerëz në botë të çmenden pas saj për shkak të fytyrës prej një engjëlli dhe formave trupore fantastike.

Belle pozon për firmat e famshme të të brendshme dhe fotot e saj po bëjnë bujë nëpër rrjetet sociale.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤