Modelja dhe aktorja Charlotte McKinney me foto që të lënë pa frymë!

ImageProxy

Modelja dhe aktorja e njohur Charlotte McKinney konsiderohet botërisht nga të gjithë si femra me seksi që ka para syri i njeriut. Ajo është lindur dhe është rritur në Orlando, Florida.

Charlotte McKinney lindi më 6 gusht 1993 në Orlando, Florida.
Që në moshë të vogël ajo pati një zhvillim shumë të madh trupor, duke u adhuruar nga të gjithë.

Pas moshës 17 vjeçare u afirmua si modele duke marrë pjesë në fushatën e Guess me Wilhelmina Models . Në janar të vitit 2015 ishte modelja e Carl’s Jr.’s All Natural Burger .

Suksesi i kësaj fushate i mundësoi McKinney të bënte dhe fushatën e Kate Upton e cila gjithashtu pati shumë sukses. Në shkurt të vitit 2015 Charlotte McKinney mori pjesë në edicionin e 20-të të Dancing with the Stars. Partneri i saj në këtë edicion ishte Keoikantse Motsepe dhe çifti u rendit në vendin e 11-të.

McKinney shfaqet si Missy në filmin Joe Dirt 2: Beautiful Loser.

McKinney sot është shndërruar në një aktore dhe një modele shumë e suksesshme, e cila po i çmend të gjithë me format e trupit të saj, që të lë gojëhapur.
Shikoni fotografit dhe do ta besoni edhe vetë.

ImageProxy (1)

ImageProxy

NEW YORK, NY - FEBRUARY 05: Model Charlotte McKinney attends John Frieda Hair Care Beach Blonde Collection Party at the Garage on February 5, 2015 in New York City. (Photo by Michael Stewart/WireImage)

Filmat e interpretuar:

Viti Titulli Roli
2016 The Late Bloomer Patient
2015 Joe Dirt 2: Beautiful Loser Missy
2010 Thresholds Claire
2007 The Diary of Tommy Crisp Chianti
Video muzikore:

Viti Kënga Album Artisti
2015 “Punching Bag” Transgressionzz Akillezz

NEW YORK, NY - FEBRUARY 05: Model Charlotte McKinney attends MSG Networks Original Programming Party at Madison Square Garden on February 5, 2015 in New York City. (Photo by Mike Coppola/Getty Images)

ImageProxy

ImageProxy (1)

ImageProxy (1)

ImageProxy (2)

ImageProxy (3)

ImageProxy (4)

ImageProxy (5)

EXCLUSIVE. Coleman-Rayner. February 11, 2015. Orlando, FL. USA. Busty American model Charlotte McKinney poses in lingerie for glamour photographer Troy Huynh in an unseen 2012 photo shoot in Charlotte's hometown of Orlando, Florida. Charlotte will make her acting debut in the upcoming comedy sequel, Joe Dirt 2. CREDIT LONE MUST READ: Troy Huynh/Coleman-Rayner Tel 001 310 474 4343 office Tel 001 323 545 7584 cell

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤