Mosha është thjesht një numër, Lure mahnit me sekretin e rinisë

Me shikim të parë, të gjithë ju do të mendoni se është një studente e re. Por në jetën reale, Lure Hsu, është duke pritur që të festojë ditëlindjen e saj të 43.

Lure 1

Picture 1 of 6

Lure nga Taiwan, është ylli i fundit që ka mahnitur mijëra njerëz me pamjen e saj shumë të re. Ajo është shprehur se sekreti i saj për këtë rini është se ka pirë shumë ujë dhe ka konsumuar perime.

43-vjeçarja, e cila është dizajnere, është bërë e famshme falë motrës së saj 36-vjeçare, Sharon. Kjo e fundit është një aktore dhe kur ka publikuar një foto për ditëlindjen e 40 të Lures, të gjithë kanë ngelur të habitur me rininë e saj.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤