“My Love” vjen nga Dua Lipa, Wale, Major Lazer dhe Wizkid

dua-lipa

Këngëtarja Dua Lipa dje ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Dashuria ime”.

Dua këtë këngë e solli në bashkëpunim me Wale, Major Lazer dhe Wizkid, vetëm në audio.

Këngëtarja kohën e fundit ka qenë shumë active me projekte të reja, pas bashkëpunimit të suksesshëm që pati me Martin Garrix, ajo ditë më pare publikoi edhe “Lost in your light”.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤