Një trup si modelja e njohur irlandeze

Ajo është duke shijuar disa kohë familjare në Marbella.

Dhe Vogue Williams ka qenë sigurisht duke punuar në ngjyrën e saj gjatë pushimit të saj të stërzgjatur duke treguar trupin e saj të bronzuar, ndërsa ajo gëzonte një tjetër ditë plazhi.

2-1

Picture 1 of 4

Modelja 32-vjeçare dukej e mrekullueshëm në një bikini të ndritshëm neoni të portokallit për ditën e saj të heshtur në rërë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤