Njihuni me pornostaren që u bë princeshë

View Gallery
9 Photos
Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
a11486749890

Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
a21486749893

Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
a31486749895

Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
a41486749898

Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
a51486749901

Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
a61486749903

Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
a71486749906

Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
a91486749911

Njihuni me pornostaren që u bë princeshë
auto_a81486749909

Sofia Hellqvist ka qenë një pornostare shumë e pelqyer nga meshkujt.

Me hiret dhe fotot e saj kjo vajzë e lindur në 1984 në periferi të Stokolmit i çmendte fansat e fotove të nxehta. E gjithë historia e jetës së saj është një zinxhir rastësish fatlume të denjë për episodin e dytë të “Prety women”. Ajo ishte kamariere në një bar por aty u njoh me një fotograf që e ftoi të bënte foto të nxehta.

Ajo më pas merr pjesë në një emision televiziv dhe egjithëse nuk e fiton konkursin aty fluturon drejt Nev Yorkut ku filloi të ribëjëj kamarieren për të pasur mundësi të paguajë mësimet e veta të jogës.

Me tu rikthyer në vend ajo e u prezantua me princin Carl Philip i cili në atë kohë kishte një lidhje të konsoliduar me Emma Pernald që prej dhjetë vjetësh.

Por shtypi rozë suedez e zbuloi lidhjen mes ish pornostares dhe princit në vitin 2010 kur ata jetonin në fshehtësi mes Nev Yorkut dhe Mtokholmit. Martesa e tyre, që u bë në verën e 2015, shokoi aristokracinë e Europës, pasi nuk ishte parë ndonjëherë që një princeshë të ketë qënë pornostare.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤