Njihuni me trendin e Vjeshtë-Dimër 17-18

Tashmë, look-u nude nuk skandalizon më askënd. Edhe në këtë sezon stilistët kanë krijuar veshje të cilat nxjerrin në pah feminilitetin dhe sensualitetin.

trend 1

Picture 1 of 13

Koleksionet Vjeshtë-Dimër 17-18 zbulojnë një pjesë të mirë të këmbëve, krahëve dhe ndonjëherë më tepër se aq. Përmendim fustanin e gjatë të Dior, fustanin më mëngët e fryra të Elie Saab apo fustanin e Gucci me lulet e qendisura.

Trendi i sezonit të ardhshëm vjeshtë-dimër do të jenë veshjet me tyl, dantellë e shifon, një transparencë super shik! Të gjitha fotot do t’i gjeni në galeri!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤