Olta Gixhari ‘çmend’ rrjetin me pozat e fundit

Olta Gixhari ka zgjedhur që të tregojë më shumë nga trupi i saj në fotot e fundit

Olta Gixhari 1

Picture 1 of 6

Aktorja dhe bukuroshja shqiptare këtë e ka bërë në një seri fotosh që ka postuar në rrjetet sociale, ku ka treguar asetet e saj.

Në këtë pikë ajo ka treguar se është e papërballueshme.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤