Prezanton linjën e intimeve, Rihanna shfaqet më sensuale se kurrë

View Gallery
6 Photos
Prezanton linjën e intimeve, Rihanna shfaqet më sensuale se kurrë
Rihanna 1

Prezanton linjën e intimeve, Rihanna shfaqet më sensuale se kurrë
Rihanna 2

Prezanton linjën e intimeve, Rihanna shfaqet më sensuale se kurrë
Rihanna 3

Prezanton linjën e intimeve, Rihanna shfaqet më sensuale se kurrë
Rihanna 4

Prezanton linjën e intimeve, Rihanna shfaqet më sensuale se kurrë
Rihanna 5

Prezanton linjën e intimeve, Rihanna shfaqet më sensuale se kurrë
Rihanna 6

Rihanna ka marrë së fundmi të gjithë fokusin e rrjeteve sociale dhe medieve rozë.

Në një set fotografik për një markën e saj të shquar të veshjeve intime, 31-vjeçarja nuk ka ngurruar të shfaqë format e saj bombastike.

E veshur me reçipeta ngjyrë rozë, fustanella të tejdukshme dhe taka të larta, Riri ka treguar edhe njëherë anën e saj sensuale dhe provokuese.

Linja e veshjeve intime “Savage x Fenty” është lançuar më 11 maj 2018. Në vetëm 40 ditët e para, Rihanna ka arritur të fitojë mbi 100 milionë dollar.

Ylli i popit, ndonëse nuk është shfaqur së fundmi me projekte të reja muzikore, raportohet të ketë një pasuri prej 260 milionë dollarësh.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤