Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale

View Gallery
23 Photos
Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
00180054211487511736

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
auto_ka5-114874528851487511717

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
auto_ka3-214874528841487511740

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
00175419701487511734

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
00019104001487511747

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
00020916531487511724

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
auto_ka5a-114874528861487511720

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
00145687621487511722

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
auto_ka1-214874528821487511715

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
20160808152204_4645790_1_0-597x3601487511743

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
kate-rodriguez1487511738

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
auto_katerodriguez1-780x43914874528791487511755

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
e931487511752

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
kate_rodriguez_31487511731

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
katerodriguez-021487511749

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
katerodriguez-051487511729

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
kate-rodriguez-produccion-panama-ventana_claima20140625_0399_271487511727

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
o_14637389981487511726

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
auto_ka14874528801487511757

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
13102472_561550890694270_1463884467_n1487511763

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
maxresdefault-111487511770

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
austinmiushivids_kate-rodriguez_tocala-270416_bl1487511759

Prezantuesja sportive që po bëhet hit në rrjetet sociale
cavbzucweaayigj1487511767

Kate Rodriguez është fenomeni i ri i televizionit dhe rrjeteve sociale në Amerikën Jugore.

Ajo ka një emision shumë popullor në Argjentinë, ndërsa është tej mase e pëlqyer në Instagram ku numëron 220 mijë ndjekës.

Javë më parë, bukuroshja u bë hit në internet pasi publikoi një video, në të cilën shfaqej duke ekzekutuar një penallti.

Në fakt ajo tërhoqi vëmendje, meqë kishte veshur bikini rozë, ndërsa fokusi i kamerës ishte nga prapa gjatë kohës kur me xhirim të ngadalësuar ekzekutonte penaltinë.

Videoja është shikuar dhjetëra mijëra herë dhe ka marrë po aq pëlqime. Kate në profilin e saj në Instagram shpesh publikon edhe fotografi provokuese teksa shfaqet edhe e zhveshur.

Panamezja sensuale u bë e bë e njohur pas pjesëmarrjes në spektaklin e vallëzimit ‘ShowMatch’. Ajo ka pozuar edhe për revistën e njohur Playboy.

Aktualisht, Kate është bashkëprezantuese e një emisioni televiziv që transmetohet në “TyCSports”.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤