Princesha shqiptare, fjalë të denja për Adelajdan

Dhimbjes për humbjen e Adelajda Xhamanit iu bashkua dhe princesha shqiptare, Elia Zaharia.

Përmes një postimi në Instagram, Elia ka thënë fjalët më të denja për Adelën e cila u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme.

Postimi i Elia Zaharias:

“U prehsh në paqe vajzë e çiltër, kurajoze, e pastër…Qofsh e parajsës dritë e mirë!”

Adelajda u nda nga jeta mëngjesin e sotëm si pasojë e një ataku në zemër.

Vdekja e saj e paritur preu në mes shumë ëndrra dhe projekte që së shpejti do të shfaqeshin në televizion.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤