Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…

View Gallery
10 Photos
Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita2

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita 10

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita 5

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita 6

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita 7

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita1

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita 8

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita4

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita 9

Rita Ora, pushime luksoze në Francë, pozon mbi jaht…
rita3

Pas koncerteve të shumta të saj, njëri prej të cilëve edhe në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, tashmë për Rita Orën është koha për pushime.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zgjedhur Francën për të pushuar, ku është e shoqëruar nga prindërit e saj, mama Vera dhe babai Besniku, si dhe një grup miqsh, ndër to, ylli i reality show “TOWIE”, Vas J Morgan.

Rita dukej tejet mahnitëse teksa është fotografuar me bikini të bardha.

Aktualisht po kalon disa ditë pushimi në Francë dhe Rita Ora tregoi në Instagram trupin e saj perfekt edhe me bikini të verdhë.

Këngëtarja 27-vjeçare pozoi në disa pozicione në mënyrë që fansat të mos humbisnin asgjë.

Rita shoqërohet në Francë nga prindërit e saj, mamaja Vera dhe babai Besniku, si dhe një grup miqsh.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤