Ronela Hajati, drejt rrugës për t’u njohur jashtë kufijve

View Gallery
5 Photos
Ronela Hajati, drejt rrugës për t’u njohur jashtë kufijve
Ronela Hajati

Ronela Hajati, drejt rrugës për t’u njohur jashtë kufijve
Ronela Hajati 3

Ronela Hajati, drejt rrugës për t’u njohur jashtë kufijve
Ronela 2

Ronela Hajati, drejt rrugës për t’u njohur jashtë kufijve
Ronela Hajati

Ronela Hajati, drejt rrugës për t’u njohur jashtë kufijve
Ronela Hajati 2

Ronela Hajati është vendosur së fundmi në qendër të vëmendjes mediatike për ekzistencën dhe prishjen e një lidhjeje të gjatë dashurie me Young Zerkën.

E teksa nuk ka patur asnjë reagim nga ana e saj në lidhje me vërtetësinë e zërave, duket se Ronela ka vendosur t’i përkushtohet rrugëtimit të saj artistik.

Ajo është e ftuara e radhës në emisionin portugez “Quem sou eu?”.

Ky fakt është bërë i ditur fillimisht nga vetë moderatorja e emisionit. Kjo e fundit ka shpërndarë një video në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet Ronela teksa thotë:

“Përshëndetje! Unë jam Ronela Hajati dhe jam e ftuara e radhës në programin ‘Quem Sou eu?’ të Luciana Abreu.

Kështu që na ndiqni!” Më pas videoja është publikuar edhe nga këngëtarja, e cila është tepër aktive në rrjet.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤