Sapo doli nga burgu, romantiku Stresi i bën dhuratë të fejuarës!

Edhe pse pak ditë më parë, Stresi u kap me kokainë dhe u fut në burg, duket se kjo tashmë për të nuk ka rëndësi.

Para dy muajsh ai është fejuar më bukuroshen nga Tirana, Kejsin. Ditën e sotme, Stresi ka vendosur t’i shprehë dashurinë, të fejuarës së tij.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram” ai ka deklaruar dashurinë të fejuarës duke shkruar se:“Sot 2 muaj ndërruam unazat sot dy muaj jeta jone mori krejt nje hap tjeter dhe nje mision qe me dëshirën e të madhit zot te jetë perjetë.”

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤