Sarpi shfaqet publikisht me të dashurën e tij

View Gallery
4 Photos
Sarpi shfaqet publikisht me të dashurën e tij
Sarpi 1

Sarpi shfaqet publikisht me të dashurën e tij
Sarpi 2

Sarpi shfaqet publikisht me të dashurën e tij
Sarpi 3

Sarpi shfaqet publikisht me të dashurën e tij
Sarpi 4

I njohur për rolin në filmin turk si “Sarpi”, aktori Çagatay Ulusoy, ka marrë shumë famë në Shqipëri dhe jeta e tij private përbën shumë interes.

Së fundmi, aktori është përfolur se është në një lidhje me aktoren Dugyu Sarisin, të cilën e ka njohur gjatë serialit “I Infiltruari”, ku ajo luante personazhin e komisares Sema.

Megjithatë dyshja e kanë mbajtur shumë të fshehtë lidhjen dhe jo vetëm që nuk kanë folur për të, por as nuk kanë dalë bashkë në publik.

Mbrëmjen e djeshme, aktorja e njohur turke, Hazal Kaya, është martuar dhe i pranishëm në këtë ceremoni, ka qenë edhe Çagatay.

Nga kjo festë, po bën bujë nëpër rrjet një foto e të ftuarve, ku Sarpi shfaqet teksa i ka hedhur krahun të dashurës së tij dhe pranë tyre ndodhet edhe Kivanç Tatlitug me bashkëshorten.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤