Scarlet Johansson shkëlqen në premierën e filmit “ Ghost in the Shell”

View Gallery
5 Photos
Scarlet Johansson shkëlqen në premierën e filmit “ Ghost in the Shell”
unnamed_11490868172

Scarlet Johansson shkëlqen në premierën e filmit “ Ghost in the Shell”
unnamed_21490868169

Scarlet Johansson shkëlqen në premierën e filmit “ Ghost in the Shell”
unnamed_31490868166

Scarlet Johansson shkëlqen në premierën e filmit “ Ghost in the Shell”
unnamed_41490868163

Scarlet Johansson shkëlqen në premierën e filmit “ Ghost in the Shell”
unnamed_51490868161

Aktorja e njohur Scarlet Johansson ka marrë pjesë në premierën e filmit “Ghost in the Shell” dhe është dukur e mrekullueshme.

Scarlet Johnansson, mund të jetë shumë pranë një divorci publik, por ajo i është rikthyer biznesit, duke e promovuar filmin e saj të fundit , shkruan TheIndependent.

Aktorja 32 vjeçare ka anoncuar ndarjen e saj me gazetarin francez, Romain Dauriac, në janar të këtij viti, pas dy vitesh martesë. Edhe pse po kalon një periudhë mjaft të vështirë, ajo është parë e buzëqeshur në tapetin e kuq, mbrëmjen e së mërkurës.

Scarlet kishte zgjedhur një fustan shumëngjyrësh, flokët e shkurtër i kishte krehur pas, duke mundësuar kështu që më shumë të theksohet hija e syve dhe ngjyra rozë e zbehtë e buzëve. Fustanin e kishte kombinuar me një çantë ngjyrë ari.

Filmi “Ghost in the Shell” është prodhim i vitit 2017, bëhet fjalë për një majoren (Scarlet Johansson), e cila është një ushtare e përkushtuar me aftësi të mëdha, që tenton të ndalojë kriminelët më të rrezikshëm në botë. Kur terrorizmi arrin në një tjetër nivel, që përfshinë aftësinë për të hakuar dhe kontrolluar mendjet e të tjerëve, majorja është e kualifikuar për t’i parandaluar ato, derisa ajo përgatitet për të ballafaquar armikun, ajo e kupton se ajo ka qenë e mashtruar dhe jeta e saj nuk është e sigurt.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤