“Shumë lot!”/ Si e përkujton Ariana Grande të dashurin e ndjerë

View Gallery
6 Photos
“Shumë lot!”/ Si e përkujton Ariana Grande të dashurin e ndjerë
Ariana Grande

“Shumë lot!”/ Si e përkujton Ariana Grande të dashurin e ndjerë
ariana-grande-ama-2

“Shumë lot!”/ Si e përkujton Ariana Grande të dashurin e ndjerë
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Season 3

“Shumë lot!”/ Si e përkujton Ariana Grande të dashurin e ndjerë
ariana-grande-grammys-closeup-2015-billboard-650

“Shumë lot!”/ Si e përkujton Ariana Grande të dashurin e ndjerë
ariana-grande-jimmy-kimmel-live-photos-05132016-03-434x560

“Shumë lot!”/ Si e përkujton Ariana Grande të dashurin e ndjerë
ariana-grande-05132016-620x413

Ariana Grande e ka nisur turneun e saj botëror të titulluar “Sweetener” duke rikujtuar ish të dashurin e saj Mac Miller, i cili ndërroi jetë më 7 shtator të vitit 2018 nga një overdozë droge.

Ylli i muzikës zgjodhi që të luante disa nga këngët e reperit gjatë kohës kur i gjithë publiku po e priste atë që të performonte në skenë.

Ky veprim duket se ka prekur shumë përdorues të rrjetit social “Twitter”. Madje, disa prej tyre kanë pohuar se kanë qarë nga gjesti i saj human dhe i ndjerë.

“Ariana Grande ka vendosur këngët e Mac Miller pak përpara këngës së saj të parë në turneun “Sweetener” dhe zemra ime nuk mundet ta përballojë. Kaq shumë lot!”– ka shkruar një prej tyre.

Por ky nuk është i vetmi veprim kushtuar 26-vjeçarit; Ariana Grande mbuloi në dhjetor të vitit të kaluar një nga tatuazhet kushtuar ish të fejuarit Pete Davidson, me emrin e qenit të Mac Miller (Myron), për të cilin filloi të kujdesej fill pas vdekjes së tij.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤