Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme

View Gallery
16 Photos
Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
002r6rvl501483017889

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
13381296_102243786869652_445960425_n1483017913

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
auto_elia-4-114830120571483017897

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
auto_elia-214830120521483017899

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
auto_elia-314830120481483017891

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
auto_elia-414830120451483017892

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
auto_elia-za14830120561483017905

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
auto_elia-zaharia14830120431483017887

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
auto_elia-zaharia-314830120551483017894

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
auto_screenshot_1514830123211483017896

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
elia

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
elia

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
elia

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
elia-zaharia

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
le-prince-leka-ii-d-albanie-et-sa-fiancee-elia-zaharia

Stili i princeshës Elia në jetën e përditshme
princesha-elia-zaharia21483017909

Përpos martesës me një Princ, aktorja e njohur Elia Zaharia mbetet në thelb një artiste që spikat për stilin e saj klasik të veçantë dhe elegant të të veshurit.

Sigurisht që stili i saj ka evoluar nga periudha para dhe pas njohjes me Princ Lekën. Sot, Elia Zaharia njihet për zgjedhjet disi të kujdesshme konservatore dhe elegante në jetën e saj të përditshme. Fustanet e gjatë me dekolte të mbyllur dhe ngjyra neutrale të tokës, janë zgjedhja e Elias për eventet e ditës.

Megjithatë, në varësi të eventit apo aktivitetit, ka raste kur Princesha është veshur edhe me pantallona treçerekshe dhe T-shirt, veçanërisht kur ajo dhe Princ Leka dalin buzë detit për shëtitje ose për ecje në natyrë.

Si një femër që e ndjek modën dhe trendet e reja të saj, Elia Zaharia tregohet gjithmonë e kujdesshme.

Ajo madje ka treguar se frymëzohet edhe nga ikonat e bukurisë, si Brigitte Bardot, Marylin Monroe apo dhe princeshat.

Kapelat janë një nga aksesorët e preferuar të Elias, me të cilat ajo preferon të eksperimentojë në stil.

Momenti kur na mahnit janë eventet gjigante si martesa apo dhe pjesëmarrja në festivalin e Këngës Magjike, ku Elia u duk një Princeshë e vërtetë me fustanet e saj.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤