Stormy Daniels mund Melania Trump, pornostari do të jetë në kopertinën e ‘Vogue’ të tetorit

Stormy Daniels mund Melania Trump duke zënë faqet e Vogue me fotot e realizuara nga Annie Leibovitz.

Pornostari, që u bë e famshme kur publikoi që avokati i Trump e kishte paguar për të heshtur në lidhje me një marrëdhënie që ajo dhe Manjati kishin pasur së bashku, do të jetë tani në kopertinën e revistës më të famshme të modës në botë të muajit tetor.

Ajo që e ka fotografuar artisten e filmave për të rritur, emri i vërtetë i të cilës është Stephanie Clifford, është fotografia Annie Leibovitz, ka që fotografuar personazhe të famshëm, nga First Lady tek divet e Hollywood-it.

Melania, gjatë dy viteve në Shtëpinë e Bardhë, nuk ka qenë asnjëherë në kopertinën e Vogue.

Hera e fundit që ish modelja është shfaqur në revistën e drejtuar nga Anna Wintour, ishte viti 2005, kur ajo u martuar me Donald Trump, dhe për të treguar fustanin e saj të martesës së Christian Dior që kushtonte 100 mijë dollarë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤