Të lidhur prej kohësh, zbulohen detajet nga fejesa e Albi Nakos dhe Alba Hoxhës

Prej muajsh në media është përfolur se koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë në një lidhje. Dyshja ende nuk e ka konfirmuar publikisht marrëdhënien e tyre, por ata janë kapur shumë herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pak javë më parë në media u aludua se Albi dhe Alba bënë lidhjen e tyre familjre dhe shumë shpejt ata dhe do të fejoheshin. Madje pak ditë më parë balerina ndodhej në një argjendari duke blerë një unazë.

Por sipas ‘Bluetooth’ çifti ende nuk do të bëjë një ceremoni fejese për të kurorëzuar lidhjen e tyre, pasi edhe pse janë prej kohësh bashkë, ky plan është ende larg.

Ndër të tjera është mësuar se kjo lidhje është pritur mjaft mirë edhe nga familjarët e dyshes të cilët bëjnë vazhdimisht darka familjare, ku kanë celebruar dashurinë e Albit dhe Albës.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤