Të përfolur për lidhje të fshehtë, dyshja fotografohet në aeroport

View Gallery
3 Photos
Të përfolur për lidhje të fshehtë, dyshja fotografohet në aeroport
Jessie J dhe Channing Tatum 1

Të përfolur për lidhje të fshehtë, dyshja fotografohet në aeroport
Jessie J dhe Channing Tatum 2

Të përfolur për lidhje të fshehtë, dyshja fotografohet në aeroport
Jessie J dhe Channing Tatum 3

Jessie J dhe Channing Tatum janë përfolur së fundmi për një histori dashurie, e cila mendohet të nisur në tetor të vitit të kaluar, 7 muaj pas divorcit të aktorit nga Jenna Dewan.

Mirëpo, ata kanë zgjedhur të mos prononcohen, ndonëse nuk janë treguar shumë të kujdesshëm në paraqitjet publike.

Së fundmi, Jessie J dhe Channing Tatum janë fotografuar me valixhe në dorë në aeroportin Heathrow të Londrës. Të dy, sikurse mund ta shihni, duken të lumtur dhe të qeshur.

Këngëtarja dhe aktori mendohet të jenë takuar për herë të parë në vitin 2015 në eventin “MTV Movie Awards”.

Tatum i dha fund martesës 9-vjeçare me Jenna Dewan në prill të vitit të kaluar. Ata janë prindër të një vajze 5 vjeçe që quhet Everly.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤