Vajza e Sylvester Stallone, mahnitëse në videon e “LOVE”

Vajza 19-vjeçare e legjendës Sylvester Stallone, Sistine është shfaqur në një video së fundi të revistës “LOVE”, ku duket me të vërtetë mahnitëse.

9-1

Picture 1 of 8

Ditët e para të vitit të ri nuk kanë qenë të mbara për 71- vjeçarin Sylvester Stallone, i cili është shtruar në spital për shkak të tensionit të lartë dhe rrahjeve të shpeshta të zemrës. Megjithatë, sipas raportimeve, gjendja shëndetësore e aktorit paraqitet e stabilizuar edhe pse vijon të mbahet nën kontroll nga mjekët.

Ndërkohë Sistine ka gjetur kohë të shfaqet tejet seksi për “LOVE”, ku ka ekspozuar linjat e saj.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤