Vapa e korrikut dhe zjarri i femrave VIP

Dhe në këto ditë me temperature të larta VIP-at shqiptarë, më së shumti vajzat nuk hezitojnë që të hedhin foto nga pushimet e tyre, duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

VIP 1

Picture 1 of 19

Në fotet e mëposhtme do të shikoni: Armina Mevlani, Zajmina Vasjari, Aurela Hoxha, Argjentina Ramosaj, Eni Koçi, Xhensila Myrtezaj, Elita Rudi, Lori Hoxha, Ledina Çelo, Roza Lati, Betariks Ramosaj etj.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤