Vedat Ademi baba për herë të dyë, bashkëshotja zbulon gjininë e bebit

Pak ditë më parë, këngëtari i njohur Vedat Ademi dhe partnerja e tij Dorela zbuluan lajmin se së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Jonarti, djali i madh i çiftit, pas pak javësh do të gëzojë statusin e vëllait të madh dhe vëllait të vitit, siç e kanë quajtur me përkëdhelje Dorela dhe Ademi në postimet e tyre.

4-1

Picture 1 of 2

Sot, Dorela ka postuar disa foto nga festa surprizë që i është bërë në punë për pritjen e djalit të dytë në familje. Me ngjyrat simbolike të djemve, bardhë e bojëqielli, ëmbëlsirat dhe tullumbacet, festa e krijuar enkas për Dorelën e ka gëzuar atë pa masë.

Tani që ka mbetur edhe pak kohë nga ardhja në jetë e vëllait të vogël, Jonarti po shijon bashkë me prindërit ditët e fundit si djalë i vetëm.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤