Veshjet mbretërore që nuk shkëlqyen si zakonisht…..

Kur ne mendojmë për Kate Middleton, Mbretëreshën Letizia, Princeshën Victoria, dhe pjesën tjetër të familjeve mbretërore, veshjet elegante na vijnë shpesh në mendje.

Por duke kaluar jashtë atyre dorezave të bardha besojeni apo jo, Dukesha Kate ka ecur në tapetin e kuq me fustane sexy me të çarë në këmbë.

Dhe Princesha Charlene e Monakos merr pjesë me Louis Vuitton dhe Versace.

Ndoshta jo të gjithë anëtarët e oborrit do ta miratojnë këtë, por këto gra e dinë një gjë apo dy në lidhje me stilin, dhe kur është fjala për zgjedhjen e designers të preferuar, ata janë të përgatitura mirë.

Kate Middleton e veshur me Burberry

Kate-Middleton-wearing-Burberry

Mbretëresha Maxima e Holandës e veshur me Lanvin.

Queen-Maxima-Netherlands-wearing-Lanvin

Mbretëresha Letizia e veshur me një fustan mini me temina

Queen-Letizia-wearing-sequined-minidress

Princesha Charlene e Monakos e veshur me Louis Vuitton.

Princess-Charlene-Monaco-wearing-Louis-Vuitton

Princesha Victoria e Suedisë e veshur me një fustan blu temin

Crown-Princess-Victoria-Sweden-wearing-blue-sequined-dress

Mbretëresha Letizia e veshur me Hugo Boss

Queen-Letizia-wearing-Hugo-Boss

Kate Middleton

Kate-Middleton-wearing-Hobbs-coat

Princesha Maria Theresia e Thurn dhe Taxis e veshur me një pallto të bardhë

Princess-Maria-Theresia-Thurn-Taxis-wearing-white-furry-coat

Princesha Charlene e Monakos e veshur me Valentino.

Princess-Charlene-Monaco-wearing-Valentino

Princesha Victoria e Suedisë e veshur me një veshje si lëkura e gjarprit

Crown-Princess-Victoria-Sweden-wearing-snakeskin-outfit

Princesha Mary e Danimarkës e veshur me Julie Fagerholt

Crown-Princess-Mary-Denmark-wearing-Julie-Fagerholt

Princesha Victoria e Swedisë e veshur me Preen

Crown-Princess-Victoria-Sweden-wearing-Preen

Princesha Charlene e Monakos e veshur me Johanna Johnson.

Princess-Charlene-Monaco-wearing-custom-Johanna-Johnson

Kate Middleton e veshur me Zimmermann.

Kate-Middleton-wearing-Zimmermann

Mbretëresha Letizia e veshur me pantallona Hugo Boss.

Queen-Letizia-wearing-Hugo-Boss-pants

Princesha Tatiana e Greqisë e veshur me Giorgio Armani.

Princess-Tatiana-Greece-wearing-Giorgio-Armani

Princesha Charlene e Monakos e veshur me Versace.

Princess-Charlene-Monaco-wearing-Versace

Princesha Mary e Danimarkës e veshur me kepucë Valentino.

Crown-Princess-Mary-Denmark-wearing-Valentino-shoes

Kate Middleton e veshur me Jenny Packham.

Kate-Middleton-wearing-Jenny-Packham

Princesha Victoria e Suedisë e veshur me Chanel.

Crown-Princess-Victoria-Sweden-wearing-Chanel

Mbretëresha Letizia e veshur me Hugo Boss.

Queen-Letizia-wearing-Hugo-Boss

Princesha Charlene e Monakos e veshur me Dior.

Princess-Charlene-Monaco-wearing-Dior

Princesha Sofia e veshur me Zuhair Murad.

Princess-Sofia-Hellqvist-wearing-Zuhair-Murad

Kate Middleton e veshur me Temperley.

Kate-Middleton-wearing-Temperley

Mbretëresha Letizia e Spanjës e veshur me Felipe Varela.

Queen-Letizia-Spain-wearing-Felipe-Varela

Kate Middleton e veshur me Roland Mouret.

Kate-Middleton-wearing-Roland-Mouret

Princesha Charlene e Monakos e veshur me Ralph Lauren.

Princess-Charlene-Monaco-wearing-Ralph-Lauren

Mbreteresha Maxima e Holandës e veshur me një fustan të Natan.

Queen-Maxima-Netherlands-wearing-Natan-dress

Princesha Charlene e Monakos e veshur me Louis Vuitton.

Princess-Charlene-Monaco-wearing-Louis-Vuitton

Kate Middleton e veshur me Erdem.

Kate-Middleton-wearing-Erdem

No Comments Yet

Comments are closed

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤