Viky Varga zbulon ligjin e pashkruar në Hungari

Ajo është bërë e njohur së fundi për shkak të frekuentimit me një nga futbollistët më të “vegjël” të historisë së futbollit italian, por që ka mbetur në kujtesën e tifozëve për atë penallti komike të humbur në sfidën mes Italisë dhe Gjermanisë.

1-1

Picture 1 of 10

Viktoria Varga, apo shkurt Viky është një modele hungareze me linja të përkryera dhe tepër joshëse, e nuk lë rast pa e treguar këtë nëpër rrjetet sociale, ku shfaq jo vetëm çaste nga jeta e përditshme, por edhe nga udhëtimet luksoze të mundësuara nga partneri i saj futbollist, i cili ndonëse nuk ka pasur një karrierë të pasur futbollistike, arriti të siguronte një kontratë “faraonike” në Kinë.

Së fundi, ajo ka zbuluar diçka që nuk e dinim: një ligj të pashkruar në vendlindjen e saj, Hungari.

“Është praktikisht ligj për një hungareze, që të shkojë në SPA çdo 7 ditë”, shkruan bukuroshja, shoqëruar me tri foto nga momenti që hyn në banjot mjekësore për terapi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤