Vila që do ju lërë pa fjalë…

Një producent i njohur në Hollivud ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij në Kaliforni.

0-1

Picture 1 of 16

Thomas Tull bleu një tokë në ‘North Ranch’ dhe ndërtoi një mrekulli.

Tani shtëpia ka dalë në shitje për 85 milionë dollarë.

Tull thotë se iu deshën shtatë vjet për të ndërtuar këtë shtëpi, të frymëzuar nga romanticizmi i shekullit 18-të.

Vila ka 12 dhoma gjumi dhe plot 32 banjo.

Ajo ka një fermë organike, një mulli dhe një liqen plot me peshq.

Brenda në shtëpi ka disa pishina, një palestër dhe një kinema.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤